mahas
13 بهمن 1401 - 15:47

بصیرت‌افزایی آحاد جامعه طراحی جنگ ترکیبی دشمنان را شکست داد

رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی گفت: مردم با انقلاب و حجاب مشکلی ندارند چون طرفدار این دو مقوله هستند و همین بصیرت‌افزایی آحاد جامعه طراحی جنگ ترکیبی دشمنان را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  بیرجند ، رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم تجدید میثاق اعضای شورای قضایی استان با شهدا اظهار داشت: هدف‌ از حضور ما تجدید میثاق با شهدا است و اینکه یادمان نرفته اگر این امنیت، آسایش، رفاه، سربلندی و عزت را داریم از برکت خون شهدا است.

حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی راد افزود: ما خادمین نظام و مردم عهد می‌بندیم که هرگز سنگر شهدا خالی نماند و با خدمت بی منت این سنگر را پر کنیم.

وی ادامه داد: اتفاقاتی که ماه‌های اخیر رخ داد به علت نبود شناخت از طاغوت بود. اسرائیل، آمریکا و سلطنت طلب‌ها دسیسه ناامیدی را ترویج دادند و سپس با ایجاد یک جنگ ترکیبی رسانه‌ای قصد براندازی نظام را داشتند.

رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی عنوان کرد: مردم با انقلاب و حجاب مشکلی ندارند چون طرفدار این دو مقوله هستند و همین بصیرت افزایی آحاد جامعه طراحی جنگ ترکیبی دشمنان را شکست داد.

وی تاکید کرد: امام (ره) دنبال این بودند که صلح، آزادی، استقلال، کرامت، آرامش و تامین دین و دنیای همه را با احکام نورانی اسلام تامین کنند.

در پایان این مراسم اعضای شورای‌قضایی و کارکنان زندان‌های استان گلزار شهدای بیرجند را گلباران و عطرافشانی کردند.

انتهای خبر/252/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1015155